27 500 ₴
Диван прямий Кінг із регульованими бічними підлокітниками — це ідеальне рішення для створення затишної та функціональної ситуації у вітальні або гостьовій кімнаті. Диван вирізняється великою місткістю, зручністю і стильним зовнішнім виглядом. Регульовані бічні підлокітники — це особлива функція, яка дає змогу змінювати положення бічних підлокітників дивана. Завдяки цій функції, ви можете вибрати оптимальне положення для вашого комфорту. Якщо вам потрібна підтримка спини, ви можете підняти бічні підлокітники. Якщо ви хочете розслабитися й розтягнутися, ви можете опустити їх. Ця функція дає змогу вам налаштувати диван під ваші індивідуальні потреби та переваги. Сучасний і елегантний зовнішній вигляд дивана Кінга чудово підійде до будь-якого дизайну.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Софіївки |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Додаткові характеристики | высота сидения - 400 мм; глубина сидения - 600 мм; ширина подлокотника - 270 мм; высота спинки - 850 мм; |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пружинна змійка, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |